Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e enjte 2 nëntor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e enjte 2 nëntor 2023

DASHI

Nëse kohët e fundit ka pasur probleme dashurie, mund të gjeni një mënyrë për t'i kapërcyer ato. Në punë, konfuzioni i ditëve të fundit zhduket dhe ia lë vendin një dëshire të madhe për të bërë. Përveshni mëngët dhe do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 2 nëntor 2023), jeni shumë i lodhur dhe kjo mund të ndikojë negativisht në qetësinë e jetës suaj private. Në punë mund t’ju ​​duhet të ndryshoni disa plane.

BINJAKËT

Mund të ketë disa debate me partnerin tuaj, por asgjë shumë serioze. Në punë, mos kini frikë t'i thoni “po” një projekti të ri. Gjithçka funksionon, thjesht duhet të keni pak durim dhe besim te vetja. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

GAFORRJA

Ki kujdes të mos tregohesh shumë negativ në jetën private apo të nxituar në zgjedhjet e tua. Në punë ka pak nervozizëm por duhet të gjeni ekuilibrin e duhur. Matuni mirë përpara se të hapni gojën dhe ‘përveshni mëngët’.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 2 nëntor 2023), bëni kujdes që të mos tregoheni shumë negativë në jetën private apo të nxituar në zgjedhjet tuaja. Në punë ka pak nervozizëm por duhet të gjeni ekuilibrin e duhur.

VIRGJËRESHA

Dita sjell disa dyshime në dashuri dhe në punë ndiheni nën presion, por do të ishte më mirë të gjenit pak qetësi, veçanërisht me kolegët. Mundohuni të mos zemëroheni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

PESHORJA

Nëse ka një ish që kthehet për t'ju shqetësuar, lëreni të kthehet te e kaluara e tij. Në punë, hidhuni në projekte të reja. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi. Keni të gjitha kushtet për të marrë diçka të veçantë. Përgatituni sa më mirë!

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 2 nëntor 2023), kushtojini vëmendje marrëdhënieve me Demin dhe Ujorin që mund të jenë problematikë. Në punë ju vjen rasti për t'i treguar të gjithëve se për çfarë jeni të aftë.

SHIGJETARI

Nëse jeni beqar, përgatituni për takime të reja, ata që janë në anën tuaj. Në punë përfundoni të gjitha projektet pa vonesë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi. Kjo do të jetë një kohë e mirë për të hequr disa “guralecë” nga këpucët tuaja.

 

BRICJAPI

Në dashuri do të ketë shumë kaos dhe për një kohë të gjatë, por së shpejti do të ketë një mënyrë për ta kompensuar atë. Në punë gjithçka po shkon mirë. Keni arritur shumë dhe shumë më tepër do të vijnë në pak kohë. Ngrini kokën dhe do të shihni se gjithçka është në rregull.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (2 nëntor 2023), në dashuri mund të ketë mendime të dyta, por kujdes mos merrni vendime të nxituara. Në punë, projektet e reja do të marrin hov. Do të rifitoni besimin tek ata që ju rrethojnë, por mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

PESHQIT

Nëse jeni beqarë, shikoni përreth dhe pa shumë frikë. Në punë, bëni gjithçka tani dhe pa e shtyrë. Më pas rrezikoni që ata që ju rrethojnë do t'ju kapërcejnë dhe nuk do të arrini dot asgjë të mirë. Mos u shqetësoni, gjithçka do të funksionojë.

/Liberale.al/

 

Poll
SHQIPENGLISH