Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e diel 1 tetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e diel 1 tetor 2023

DASHI

Tregohuni të kujdesshëm në dashuri veçanërisht nëse keni të bëni me dikë nga Bricjapi ose Gaforrja. Në punë, megjithatë, është koha ideale për avancim në karrierë. Mund të parashtroni kërkesat tuaja ose të kërkoni rritje. I keni të gjitha meritat. Përveshni mëngët nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 1 tetor 2023), marrëdhënia juaj është më e fortë se kurrë ndaj shijoni këtë moment qetësie. Në punë do të ketë një mënyrë për të filluar përsëri në një mënyrë fantastike shumë shpejt.

BINJAKËT

Mos u dorëzo menjëherë në dashuri, prit para se të kuptosh se çfarë ka ndodhur. Në punë kërkoni ndihmë nëse keni nevojë. Ndoshta jeni lodhur nga e njëjta rutinë e vjetër, por diçka ka filluar të lëvizë.

GAFORRJA

Keni një dëshirë të madhe për t'u dashuruar kështu që përpiquni të dilni sa më shumë tani që keni edhe favorin e yjeve. Në punë duhet të kuptoni se në cilën rrugë të shkoni dhe të kapërceni pengesat. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë, thjesht duhet të kuptoni se në cilën rrugë të shkoni.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 1 tetor 2023), tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse së fundmi keni qenë pak agresiv me partnerin. Në punë gjithçka shkon mirë falë edhe ndihmës së Jupiterit.

VIRGJËRESHA

Situatë e mirë për të gjithë çiftet e sapolindur që mund ta zyrtarizojnë. Një fazë rikuperimi fillon në punë. Ndoshta është koha të mos zemëroheni nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi, por së shpejti do të shihni që shumë gjëra zgjidhen dhe gjejnë vendin e tyre në botë.

PESHORJA

Peshore e dashur, kjo është koha për t'u dashuruar kështu që lëre veten të shkosh pa frikë. Në punë mos i nënvlerësoni takimet e reja që mund të sjellin diçka të re. Ndoshta ka ardhur koha të mos presim manën nga qielli, por të përveshim mëngët për të arritur diçka të mrekullueshme.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel, 1 tetor 2023), hëna është në anën tuaj kështu që takimet janë të favorizuara. Mos humbisni kohë në punë, është koha për të zgjidhur problemet. Vetëm në këtë mënyrë do të arrihen gjëra të mëdha.

SHIGJETARI

Në dashuri keni një dëshirë të madhe për ndryshim, si dhe në punë, por duhet të përpiqeni të kuptoni se çfarë dëshironi dhe nëse është thjesht një trill kalimtar. Do të shihni që gjithçka do të jetë mirë dhe do t'i ktheheni lëkundjeve në çdo fushë.

BRICJAPI

Dita nuk është ideale për ndjenjat, duhet shumë kujdes në dashuri. Jeni ende në një fazë kaosi në punë. Jo çdo gjë po shkon siç duhet, por ka mundësi të shkëlqyera për sukses.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 1 tetor 2023), mos e neglizhoni partnerin që së fundmi ka vuajtur nga mungesa juaj. Në punë mundohuni të keni një qëndrim më pozitiv.

PESHQIT

Ka ardhur koha të përjetoni të gjitha nuancat e dashurisë. Në punë mund të ketë nervozizëm por përpiquni të qëndroni të qetë. Do të shihni që pak nga pak gjithçka do të jetë mirë. Thjesht duhet të jeni më të sigurt dhe të besoni në mundësitë tuaja. Pak kanë këmbënguljen dhe vendosmërinë tuaj.

 

Poll
SHQIPENGLISH