Showbiz

Gjatë performancës në koncert, Luizit i ndodh e papritura: I bie të fikët...

Shkruar nga Liberale
Gjatë performancës në koncert, Luizit i ndodh e papritura: I bie

Fituesi i "Big Brother VIP2" Luiz Ejlli, tashmë është një nga personazhet më të lakuar të momentit, dhe padyshim koncertet e tij 'rrokin' shumë sukses duke mbledhur kështu shumë fansa.

Por një situatë jo e zakontë ka ndodhur gjatë një performace të tij në Kosovë ku ai u detyrua të ndërpresë për pak minuta koncertin.

Një fansi i ka rënë të fikët, gjatë kohës kur Luizi po këndonte.

Në atë çast, këngëtari ka ndërprerë pak çaste koncertin, deri sa situata është normalizua.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH