Life Style

Fshirja e këngëve të Festivalit nga Youtube, RTSH tregon arsyen

               Publikuar në : 11:44 - 26/12/19 liberale

Festivali i i 58 i RTSH u shoqërua me kritika të shumta pra nisjes, por edhe pas shpalljes së fiteueses. Përveç kësaj, të gjitha këngët e “Festivalit të Këngës” u fshinë papritur nga Youtube.

Pas dy ditësh ka reaguar Radio Televizioni Shqiptar ka reaguar duke treguar se fshirja e këngëve ka ndodhur si pasojë e një problemi teknik.

Të kontaktuar nga “Anabel.al”, RTSH bëri me dije se kjo situatë do të jetë e përkohshme dhe e gjithë lista e këngëve do të shfaqet sërish në playlist, pasi problemi të zgjidhet.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back