Showbiz

Foto/ "Krisht, jo Kate!", aktorja shfaqet pothajse nudo pranë pishinës, vëllai dhe djali i saj e kritikojnë

Shkruar nga Liberale
Mund të duket sikur Kate Hudson po jeton në një verë të pafund. Në fotot e fundit, aktorja tregoi librin e saj të zgjedhur veror, "Lessons in Chemistry" nga Bonnie Garmus, ndërsa pozoi buzë pishinës e veshur vetëm me një bikini të vogël dhe një kapelë prej kashte. Duket se ajo po pret ditët e verës me buzëqeshje në fytyrë, duke u bërë banja dielli dhe duke luajtur në pishinë. E ndërsa Kate Hudson feston fillimin e verës, djali dhe vëllai i saj kanë mendime të tjera për këtë çështje. Të martën, djali i yllit të "Glass Onion", Ryder Robinson, 19 vjeç, mori komentet e postimit së bashku me dajën e tij, Oliver Hudson, duke shprehur mendimin e tyre për postimin. Vëllai i yllit, 46 vjeç, ka komentuar foton duke shkruar me shaka: 'Krishti, jo Kate!' Aktorja mori parasysh shënimin e vëllait të saj dhe shkroi: 'Sapo filloi vera, Oliver... gjërat do të bëhen të egra. Duhet të mos më ndjekësh." Talljet familjare nuk u ndalën me kaq. Djali i Kate, Ryder iu bashkua bisedës, duke iu përgjigjur komentit të mamasë së tij duke thënë: "Mendoj se mund ta bëj edhe unë".
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson)

Kate Hudson me postimet e saj herë pas here ka treguar se ndihet shumë rehat me trupin e saj dhe pavarësisht komenteve që kritikojnë zgjedhjen e saj për t'u fotografuar e zhveshur para fëmijëve, asaj nuk i intereson dhe i shijon momentet me ta. Madje, me deklaratat e saj pak kohë më parë, ajo u prek kur foli hapur se si ndihet që djali i saj i madh do të shkonte në fakultet. Kate Hudson, e cila ndan djalin e saj të madh me ish-burrin Chris Robinson. Ajo është gjithashtu nënë e Bing 11-vjeçare, nga fejesa e saj me Matt Bellamy, dhe 4-vjeçares Rani Rose, me të fejuarin e saj aktual, Danny Fujikawa.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH