Showbiz

Fansja i prek gishtat e këmbëve këngëtares në skenë, ja reagimi i kësaj të fundit

Shkruar nga Liberale
Fansja i prek gishtat e këmbëve këngëtares në

Këngëtarja e njohur Orhidea Latifi ose ndryshe Kida është gjendur në një situatë të sikletshme në koncertin e saj të fundit.

Gjatë kohës që performonte Kida vuri re se një fanse po i prekte gishtat e këmbëve dhe ky veprim solli menjëherë reagimin e saj.

“Çfarë ke me gishtat e mi, a mund ta di pse po mi prek gishtat?”– e pyeti këngëtarja fansen duke e marrë situatën më të qeshur dhe me pas ajo vazhdoi performancën normalisht.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH