1

Erik Lloshi tregon kërkesën e pazakontë të bashkëshortes: Futu i…

               Publikuar në : 17:28 - 15/06/21 liberale

Erik Lloshi i ftuar në “Abc e Pasdites”, duke folur për klipin e ri, tregoi se një nga skenat e tij e ka sugjeruar vetë bashkëshortja që ai të futej i zhveshur në vaskë.

“Romina tha futu i zhveshur se aty ishte. Ose bëje tamam, ose mos e bëj fare”, tregoi Eriku. Ai foli edhe për dëshirën për t’u bërë baba dhe presionin nga familja dhe shoqëria.

“Nga daja, tezja, xhaja, halla, nga të gjithë. Ka fillu dhe shoqëria tani. Për momentin asgjë, dhe janë punët e Zotit. Patjetër që dëshira ime që të bëhem baba është shumë e madhe”, tha Erik Lloshi.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back