Aktualitet

Ekspertiza për Florjan Lamçe/ I çanë kafkën me këmbën e karriges

Shkruar nga Liberale
Ekspertiza për Florjan Lamçe/ I çanë kafkën me

Ekspertiza paraprake e kryer nga mjekët e Mjekësisë Ligjore, ka dalë në përfundim se 40-vjeçari Florjan Lamçe ka humbur jetën si pasojë e goditjeve të forta.

“Vdekja e tij është shkaktuar nga një goditje e fortë në kokë me këmbën e karriges, e cila i ka çarë kafkën, dhe, sërish nga goditjet, ai ka pësuar edhe një çarje të aortës në parakrahun e majtë”, thuhet në ekspertizë.

Analizat e gjakut si edhe të alkoolit u janë marrë edhe dy të dyshuarve të tjerë, Sokol Sanxhaktari si edhe Adriano Hajdari, ku paraprakisht që të dy kanë rezultuar të dehur në momentin që kanë kryer krimin.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH