Showbiz

Einxhel surprizohet nga Beniada: Ja si ta merr kalanë nga brenda

Shkruar nga Liberale

Einxhel dhe Beniada janë sërish shoqe. Këtë e ka treguar Einxhel me anë të një postimi në Instastory.

Ajo ka publikuar foton e një dhurate që Beniada i ka bërë.

"Ja si ta merr kalanë nga brenda. Faleminderit dashuri", ka shkruar Einxhel.

Kujtojmë se dy vajzat nisën një miqësi të ngushtë brenda "Big Brother VIP", por pasi dolën lanë të kuptohej që i kishin prishur raportet.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH