Showbiz

E fejuara humbi jetën nga tërmeti, Greg Rama: Zemra e një mashkulli…

Shkruar nga Liberale

Mes 51 viktimave të tërmetit të 26 nëntorit, ishte edhe e fejuara e Greg Ramës me familjen e saj. Fillimisht ishte Greg Rama, i cili bëri të ditur se nën rrënojat e tërmetit ishte një e afërmja e tij me familjarët.

Më pas doli në mediat italiane dhe amerikane, se vajza Krist Reçi ishte e fejuara e djalit të kryeministrit shqiptar.

Një javë pas tërmetit Gregu ka reaguar sërish në rrjetet sociale, ku ka veçuar një nga thëniet e piktorit Van Gog.

“Zemra e një mashkulli i ngjan shumë detit, ka stuhitë e tij, ka baticat e tij dhe në thellësi ka xhevahirët e tij gjithashtu”./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH