Showbiz

"Do ju shembë themelet e ekzistencës", Meri paralajmëron këtë shenjë

Shkruar nga Liberale
"Do ju shembë themelet e ekzistencës", Meri

Astrologia Meri Shehu ka publikuar horoskopin për fundjavën. Ndërsa shenja që ka më shumë surpriza është Peshorja. Por jo vetëm!

Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu:

Dashi

Ne nje ambjent shoqeror do ju prezantojn edike qe do ju rrembej zemren dhe do ju fisi ne nje bote te mistershme por jo te qarte per ju

Demi

Nje person qe ka pushtet mbi ju por qe eshte edhe i pushtetshem ne punen e tij do ju mbushi mendjen te beni nje pune per te apo tju mbushi mendjen te merrni nje pergjegjesi qe nuk ju del mire

Binjaket

Do ndermerni nje udhetim duke u nisur nga ndikimi qe do kete mbi ju dikush qe pretendon se ju ploteson shpirterisht Do kuptoni qe do jete vec kenaqesi fizike apo manipulim ekonomik

Gaforrja

Do joshni dhe do manipuloni njerzit me te cilet punoni duke treguar nje fytyre me te bukur se zakonisht Tendencat jane te fitoni terren ne perdishmeri DO keni nje njohje ne pune nje femer qe ju josh mistershem

Luani

Kujdes ne bashkepunime apo ne marreveshje diten e sotme Do keni perball persona qe do kene ndikim te forte duke ju bere vegel per momentin Do keni nje martes ndoshta nen preionin e joshjes

Virgjeresha

Sot dhe deri te henen duhet te krijoni kushtet e duhura qe te merrni nje informacion shume te rendesishem qe do ju vle shume ne ceshtjet apo humbjet ekonomike por edhe ne jeten personale

Peshorja

Ju futet dikush sot ne jeten tuaj erotike qe do ju tundi themelet e egzistences se deri tanishme Do rendi si te verber pas kesaj njohje apo femre

Akrepi

Ne shtepine tuaj sot do futet dikush qe do ushtroj nje ndikim shume te madh duke ju bere te ndjeheni te dashuruar apo ta leshoni veten tuaj ne kerkesat e tij ose asaj

Shigjetari

Mund ta perdorni kete dy ditesh per te joshutr te tjeret apo per te percuar idete tuaja apo publicitetin e mesazhet tuaja Do gjeni pergjigje pozitive edhe ne rastet kur ju kane refuzuar ne dashuri

Bricjapi

Mund te keni nje rezultat te mire ekonomik apo financues kete dy ditesh duke u bazuar ne tendencen tuaj per te fituar duke perdorur manovra shume joshese

Ujori

Do keni dite te kendhsme ku do jeni shume te elektrizuar errotikisht dhe me deshiren per te bere lidhje pasionante apo takime errotike e manipuluese ekonomike

Peshqit

Lidhej te fshehta marreveshjet te fhshta Do jeni nen ndikim te forte instiktive por do keni kujdes te mos beheni preja e dikujt Do tradhetoni nje idel por do jetoni nje moment shume emocional

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH