Showbiz

Detaji që na kishte shpëtuar të gjithëve në veshjet e Grida Dumës

Shkruar nga Liberale
Detaji që na kishte shpëtuar të gjithëve në veshjet e

Grida Duma është një nga politikanet më trendi. Në daljet e saj publike, gjithmonë rrëmben vëmendjen për pamjen e saj dhe jo vetëm.

Gjithmonë ka diçka për të thënë dhe analizat e saj të hollësishme për aktualitetin, iu japin përgjigje problemeve që prekin mirfilltazi shqiptarët.

Por pa u ndalur shumë te pjesa e saj politike, Duma ka siduar çdo femër politikane me aparencën, duke bërë difrencën mes tyre.

Pavarësisht vëmendjes, të gjithëve na kishte shpëtuar një detaj i veçantë në veshjet e saj, që e rikthen në vëmendje Albeu.

Duma mban një  rrip në mes, në shumicën e veshjeve, duke u bërë më elegante.

Për më tepër, po sjellim edhe disa foto nga aktivitet e saj./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1100221,1100230,1100223,1100226,1100222,1100225,1100224,1100228,1100229,1100220,1100227"]

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH