Aktualitet

Çfarë po "kurdisin" Monika Kryemadhi dhe Fatmir Mehdiu?

Shkruar nga Liberale
Çfarë po "kurdisin" Monika Kryemadhi dhe Fatmir Mehdiu?

Ditën e sotme janë fotografuar në "flagrancë" Monika Kryemadhi dhe Kryetari i Partisë Republikane Fatmir Mehdiu, në një takim në "Rogner", larg syve të gazetarëve.

Mendohet që arsyeja e takimit të tyre është zgjidhja e krizës politike, kur po bëhen edhe përpjekjet për t’u ulur të gjithë bashkë në tryezën zgjedhore, por megjithatë opozita e bashkuar nuk është akoma e bindur.

Edhe thirrjet e njëpasnjëshme të ndërkombëtarëve nuk po i bindin, pasi kushti për ta është largimi i Edi Ramës si Kryeministër. /Gazeta Liberale

[gallery size="full" columns="1" gss="1" ids="1089976,1089977,1089978"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH