Showbiz

'Big Brother' rikthehet pas 4 vitesh, zbulohet kush do ta prezantojë

Shkruar nga Liberale
'Big Brother' rikthehet pas 4 vitesh, zbulohet kush do ta

Mbrëmjen e djeshme, “Top Channel” bëri të ditur se “Big Brother” do të rikthehet pas 4 vitesh. Si kurrë më parë, këtë herë banorët do të jenë personazhe të njohur VIP.

Që nga publikimi i lajmit, të gjithë janë bërë kuriozë se kush do ta drejtojë spektaklin madhështor.

Burime për “Kryefjala.com” bëjnë me dije se moderimi i emisionit i është ofruar sërish Arbana Osmanit dhe me shumë mundësi ajo ta pranojë ofertën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH