Politikë

Bardhi njofton mbledhjen e grupit parlamentar të PD-së

Shkruar nga Liberale
Bardhi njofton mbledhjen e grupit parlamentar të PD-së

Kryetari i ri grupit parlamentar të PD-së Gazment Bardhi ka thirrur mbledhjen e grupit parlamentar të hënën e javës së ardhshme.

“Me Rend ditë të të dyja mbledhjeve: “Diskutimi mbi situatën politike ne vend, dhe mbi procesin e riorganizimit të PDSh.”.

Secili anëtar i Grupit Parlamentar dhe Kryesisë së Partisë, do të shfrytëzojë kohën në dispozicion për të elaboruar dhe propozuar zgjidhjet më të mira për forcimin dhe riorganizimin e partisë”, shkruan Bardhi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH