Showbiz

Aurela Gaçe tregon rrëfimin tronditës të jetës së saj

Shkruar nga Liberale
Aurela Gaçe tregon rrëfimin tronditës të jetës
Aurela Gaçe ka ndarë me publikun një moment të vështirë nga jeta e saj, që e kaloi vite më parë. Bëhet fjalë për një kohë kur ajo jetonte në SHBA, që rrezikonte zërin e saj për shkak të një problemi me kordat. Prej 16 vitesh Aurela ka qenë nën ndihmën e doktoreshës së huaj Gwen Korovin në New York. Artistja e falënderon dhe tregon mirënjohjen ndaj doktoreshës që arriti t’i shpëtonte zërin e saj. Për të falënderuar për përkushtimin, Gaçe postoi një foto në rrjetet sociale duke pozuar krahë.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH