Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Fier-Vlorë, përplaset për vdekje një këmbësor

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në aksin Fier-Vlorë, përplaset

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fier-Vlorë pasi një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Fitore.

Raportohet se viktima ishte duke kaluar rrugën kur u godit nga një automjet tip Ford.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për aksidentin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH