Aktualitet

Aksident i frikshëm në Vlorë, makina përplaset me pemën dhe përmbyset

Shkruar nga Liberale
Aksident i frikshëm në Vlorë, makina përplaset me pemën

Një aksident ka ndodhur në Vlorë, ku një automjet tip ‘Benz’ me shpejtësi të lartë ka dalë nga rruga.

Si rrjedhojë e shpejtësisë drejtuesi ka humbur kontrollin duke goditur fillimisht pjesën anësore të rrugës më pas një kosh mbeturinash dhe më pas ka përfunduar e përmbysur.

Drejtuesi i mjetit ka shpëtuar fatmirësisht me disa lëndime, ndërsa është transportuar në spitalin e Vlorës. Pritet që policia të zbardhë të tjera detaje për aksidentin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH