Horoskop

'Vendosin në parim logjikën'/ Këto janë armët që përdor një Bricjap i vërtetë

Shkruar nga Liberale
'Vendosin në parim logjikën'/ Këto janë armët

Ju nuk dëshironi të keni atë që ju jepet, por atë që meritoni dhe jeni të gatshëm të luftoni. Eshtë e panevojshme të thuhet se kjo ju bën të dyve shumë të fuqishëm, por edhe shumë të rrezikshëm. Ju jeni të orientuar drejt qëllimeve dhe doni ti arrini ato.

Ju veproni mbi dy parime: logjikën tuaj strategjike dhe impulsin tuaj.

Mund të jetosh me shumë, mund të jetosh dhe të jesh i lumtur me pak. Të mos harrojmë se jeni nga të paktat shenja të zodiakut që zotëroni stoicizëm dhe logjikë të thatë të pafund, ndaj do të gjeni mënyrën për të jetuar jetën tuaj në çdo lloj situate.

Më në fund, pa marrë parasysh sa herë të rrëzoheni, do të ngriheni përsëri. Do të më thuash: “Por kështu bëjnë shumica e shenjave të zodiakut!” Në mënyrë korrekte. Por ju e bëni atë sa herë të keni nevojë, për aq kohë sa keni nevojë. Është bërë natyrë e dytë për ju që të shihni qëllimin përfundimtar është indiferent ndaj jush.

Poll
SHQIPENGLISH