Horoskop

Hëna e re në dhjetor, këto janë shenjat e zodiakut që do të preken më shumë

Shkruar nga Liberale
Hëna e re në dhjetor, këto janë shenjat e zodiakut që

Binjakët 

Tani është koha për të thënë atë që doni të thoni pasi Hëna e Re do të ndezë diskutime të gjalla në rrethet tuaja shoqërore dhe familjare. Megjithatë, sapo Merkuri të godasë retrogradë, komunikimi do të jetë shumë më pak i qetë, ndaj mos e humbisni mundësinë për të hequr qafe ankesat tuaja.

Shigjetarët 

Kjo është koha për të bërë një fillim të ri. Në fund të fundit, ditëlindja juaj është tani, kështu që është një kohë e mirë për një vit të ri, një mentalitet të ri. Mërkuri retrogradë mund të ndihmojë vërtet me këtë, pasi ngjarja kozmike do t’ju frymëzojë të bëni një autokritikë serioze.

Peshqit 

Ky vit mund të ketë qenë i fokusuar te biznesi, por hëna e re do t’ju frymëzojë për të vendosur objektiva edhe më të larta për vitin 2024. Merrni kohë për të planifikuar, ëndërroni (siç bëni gjithmonë) dhe reflektoni për disa nga dështimet me të cilat jeni përballur për të kuptuar se çfarë shkoi keq.

Poll
SHQIPENGLISH