Showbiz

Propozimi emocionues i Donaldit për Borën, Arjan Konomi ka dy fjalë për moderatoren

Shkruar nga Liberale
Propozimi emocionues i Donaldit për Borën, Arjan Konomi ka dy

Arjan Konomi duket se ruan një raport të mirë me Bora Zemanin, ish-moderatoren e "Përputhen".

Ndaj nuk kishte si te mungonte ftesa për në përmierën filmit ‘5 herë jo”.

Pas propozimit emocionues që Donaldi i bëri Borës, Arjani uroi me fjalët me të mira kolegen e tij.

"Sa emocion i bukur, i rrallë dhe i veçantë propozimi i martesës së Donaldit! Shumë lumturi për bashkëpunëtoren, kolegen, shoqen e miken, e mbi të gjitha motrën time Bora Zemani.

Në ditë e premierës së shumëpritur dhe ditëlindja e Arborit! Jetë të gjatë qofshi përherë të lumtur” ka shkruar Konomi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH