Politikë

FOTO E DITËS/ Florian BINAJ i 'Shqipëria bëhet' për Bajram bashkohet në kauzën e Veliaj: Drekë për të varfrit

Shkruar nga Liberale

FOTO E DITËS/ Florian BINAJ i 'Shqipëria bëhet'

Aktori Florian Binaj duket se e ka braktisur projektin e tij politik, ende pa e nisur mirë.

Binaj është shfaqur për festën e Fiter Bajramit krahas kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, në nismën, “drekë për të varfrit”.

Me sa duket se Binaj ka menduar se “Shqipëria bëhet' më mirë me kauzën e Erion Veliaj, në një kohë kur një pjesë e opozitës po proteston para bashkisë së Tiranës dhe kërkon dorëheqjen e tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH