Showbiz

Sara Hoxha pozon me dy djemtë pas kaq kohësh

Shkruar nga Liberale

Sara dhe Ledioni janë një nga çiftet e showbizit që e mbajnë shumë hermetike jetën private.

Sara shumë rrallë poston në rrjete sociale dhe së fundmi e ka lëshuar pak dorën duke nxjerrë pas kaq kohësh dy vogëlushët e saj, Londonin dhe Romanin.

Të dy shihen në video duke i dhuruar Sarës puthje dhe përkëdhelje. Sara e ka ndarë këtë moment me ndjekësit duke na treguar edhe se sa shumë janë rritur dy djemtë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH