Showbiz

Rudina dhe Mark Frroku martohen në ditën e parë të vitit 2021

Shkruar nga Liberale

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë martuar.

Ditën e sotme, aktorja surprizoi të gjithë me publikimin e disa fotove të realizuara në Bashkinë e Tiranës.

Ata nuk kanë bërë ende një ceremoni martesore, por kur kanë bërë celebrimin kanë qenë të pranishëm vetëm disa persona.

Pavarësisht kësaj, moderatorja premton se shumë shpejt do bëjnë edhe dasmën, teksa tani e tutje ajo mban mbiemrin Frroku.

“Marku dhe unë me besimin se dashuria është bekim, vendosëm edhe ta zyrtarizonim lidhjen tonë. Gëzuar me një vit mbarë plot lumturi nga familja jonë! Rud&Mark ( Shihemi ne dasëm)”- ka shkruar Rudina krah fotove.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH