Life Style

Roza Lati zbulon detaje nga kënga e saj e parë

               Publikuar në : 16:48 - 14/05/21 liberale

Moderatorja Roza Lati prej kohësh ka shprehur deshirën për t’u përfshirë në industrinë muzikore dhe duket se shumë shpejt do të vjië dhe kënga e saj e parë.

Së fundmi, Roza ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj dhe dikush e ka pyetur se kur do të dalë kënga e parë.

Moderatorja ka zbuluar se ka dëshirë që këtë projekt muzikor ta publikojë gjatë muajve të verës dhe shprehet e bindur se do ju pëlqejë të gjithëve.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back