Life Style

Ronela Hajati bëhet bashkë me reperin e njohur, sjellin hitin e ri

               Publikuar në : 21:07 - 16/06/21 liberale

Pak javë më parë këngëtarja e njohur Ronela Hajati publikoi këngën “Aventura”, e cila u prit shumë mirë nga publiku. Mirëpo, Ronela nuk ka ndërmend ta lërë me kaq këtë verë.

Së fundmi, ajo ka paralajmëruar se me datë 20 do të publikojë projektin e rradhës. Ronela ka bashkuar forcat me Vig Poppën dhe kënga mban titullin “Alo”.

“20 QERSHOR- “ALO”, do të publikohet kënga e katërt e albumit tim “Rron”. Vig Poppa shume kenaqesi te punosh me ty”, ka shkruar këngëtarja.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back