Showbiz

Robert dhe Patris Berisha humbin njeriun më të shtrenjtë

Shkruar nga Liberale
Robert dhe Patris Berisha humbin njeriun më të shtrenjtë

Robert dhe Patris Berisha kanë humbur njeriun më të shtrenjtë. E ëma e tyre, Teuta është ndarë nga jeta.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur Patrisi, me anë të anë të një statusi në rrjete sociale.

"Mami jem ma e mira, ma ki kput shpirtin. Të pushoftë shpirti i qetë", ka shkruajtur ai.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1178557,1178558"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH