Life Style

Meri Shehu për shenjën e Demit: Martesë e re me një person të huaj

               Publikuar në : 09:08 - 03/01/20 liberale

Astrologia Meri Shehu ka publikuar horoskopin e 2020-s për çdo shenjë. Sipas Meri Shehut shenja e Demit gjatë këtij viti që sapo nisi do të stabilizohet në punë, do ndryshojë ambientin dhe do udhëtojë më tepër. Gjithashtu parashikohen martesa të reja dhe me persona të huaj.

Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

DEMI
PARASHIKIMI I VITIT 2020
Do stabilizohen në punët e tyre, do ndryshojnë ambientin, do udhëtojnë, për shkak se u hapet perspektiva për të lëvizur. Parashikohen martesa të reja dhe me persona të huaj. Nga pikëpamja ekonomike mund të kenë disa ulje-ngritje. Shëndeti do jetë i mirë, por duhet të evitojnë lodhjen fizike. 2020 është viti ku do gjejnë dashurinë e tyre. /Gazeta Liberale

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back