1

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Një lajm që vjen nga larg…

               Publikuar në : 14:11 - 24/03/20 liberale

Dashi
Keni shansin te gjeni nje mundesi te re per tu cliruar nga e kaluara dhe te filloni nje rruge te re ne jeten tuaj Fillime te reja te vrrullshme do ndeshni

Demi
Ju do ngeleni ne pushtimin tuaj te brendshem ne lidhje me psikologjine tuaj Do mereni me energjine tuaj sa keni mundesi te beni nje ndryshim cilesor shpirteror

Binjaket
Nje ceshtje e re ne jeten tuaj sociale do filloj te preket duke ju ekspozuar me shume Kujdes ne shoqerit e reja apo njohjet e reja ne kete periudhe

Gaforrja
Hene e re ne krye te shenjes tuaj do tregoj sa te afte jeni te merrni inisiativa te rendesishme dhe te ndryshoni rrugen e karrieres

Luani
Nje lajm qe vjen nga large do ju veje perball nje pikepyetje per ecurine e metejshme te disa ceshtjeve qe lidhen me udhetimet apo kualifikimet e ndryshme

Virgjeresha
Do ju provokojne disi ne pikat tuaja me te dobta ne diten e sotme dhe ne vazhdim qe ju te tregoni ndjeshmerine tuaj dhe tju shfrytezojne

Peshorja
Ju do keni kujdes ne nje marredhenie egzistuese ne cift apo bashkepunuese pasi ka mundesi te mbyllet apo ndarjeje Planetet ju ftojne per nje fillim te ri

Akrepi
Ju jepet shansi qe me zjarrin e kesaj hene te re te beni ndryshimin e madh ne menyren e punes apo jetes se perditeshme Do jentoni pasionin edhe ne dte te veshtira

Shigjetari
Do jeni shenja me tendencat me errotike dhe pasionante Asgje nuk ju ndal as ne kete periudhe per te luftuar pengesat dhe per te hapur nje rruge te re komunikimi dhe marredhenie

Bricjapi
Ne ceshtjet familjare do merrni inisiativa dhe do sqaroni disa situata dhe pozicione Ka mundesi te beni nje fillim te ri apo te shkoni ne nje shtepi te re

Ujori
Zjarr e flake do jeni ne kete periudhe duke shperndare eksperienca apo duke u marre me strtategji gati ushtarake dhe luftarke Do keni shume komunikim dhe lajme interesante

Peshqit
Rendesen shpirterore te cilen e kisht permbajtur deri tani do ta clironi ne nje energji shume produktive duke u bere qendra e nje marredhenie fitimi apo errotike

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back