Showbiz

"Çunat janë lutur për mos daljen time atë natë prandaj ishte aq emocionues/ Flet Sara për pëqafimin 3she:Nuk ka filozofi dashnori dhe...

Shkruar nga Liberale

"Çunat janë lutur për mos daljen time atë natë

Sara Gjordenit duket se nuk i kanë pëlqyer disa nga memet që janë bërë jashtë për të. E ftuar në “Ftesë në 5” ajo u shpreh e indinjuar për ‘meme-t’ me Meritonin dhe Bardhin para se të dilte nga shtëpia.

“Unë nuk kam qenë fëmijë i vetëm. Sot do kisha dy vëllezër. Nëna ime ka humbur dy djem. Mbase prandaj më kanë djegur shpirtin me historinë e Meritonit. I shihja të dy shumë të afërt për mua. Prandaj shkoj më shumë te meshkujt për të gjetur diçka që më ka munguar gjatë jetës. Nuk ka filozofi dashnori dhe i dashuri. Nëse do bëja diçka për lojë, Endrik Beba Sara dhe Bardhi do kishin bërë një histori që do kishin lënë në hije çdo banor tjetër.

Kjo historia e Meritonit është e tepërt. Ai djali ishte shumë i sëmurë, djemtë kanë bërë një DUA para se të fillonte prime. Çunat janë lutur për mos daljen time atë natë prandaj ishte aq emocionues. Kur shoh meme’t kur dal, ishte një zhgënjim që s’di ça emri t’i vendos. Vëllezërit kanë humbur jetën, pakujdesi e mjekësisë shqiptare”-tha Sara.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH