Showbiz

“Si nuk na futët një burrë?”/ Ja si përgjigjet Egla ndaj pyetjes tendencioze të Ledionit: Po ti a nuk kishe të dashur, kush ishte ky?

Shkruar nga Liberale

“Si nuk na futët një burrë?”/ Ja si përgjigjet

Moderatori Ledjon Liço dhe dy opinionistët e Big Brother VIP, Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj janë duke darkuar me banorët.


Teksa Egla i ‘kritikoi’ se pse nuk ka hyrë një burrë ‘për së mbari’ në këtë edicion, Ledjoni e pyeti aktoren për të dashurin, por ajo tha se nuk do e merrni vesh kurrë.

 

Egla: Si nuk futët në këtë edicion një burrë për së mbari

Ledjoni: Po kush ishte ky i dashuri yt, a e kishe një dashur jashtë

Egla: Po ti i ha të gjitha ato që dëgjon Brenda, të bëfshin mirë


Ledjoni: Paske gënjyer domethënë

Egla: Nuk do e merrni dot vesh kurrë të vërtetën. Si nuk na futët një burrë

Ledjoni: Ka kohë, ka kohë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH