Showbiz

S'i mban dot lotët nga gëzimi! Mami Kiara ndan foton e Luizit duke mbajtur vajzën në krahë pak pasi erdhi në jetë

Shkruar nga Liberale

S'i mban dot lotët nga gëzimi! Mami Kiara ndan foton e Luizit

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë të parë ditën e djeshme, pasi erdhi në jetë e vogla e tyre,  Luna Mari Ejlli.

Mami Kiara ka postuar sot një foto të Luizit duke mbajtur në krahë vajzën, ndërsa shihet tejet i emocionuar dhe me lot gëzimi në sy.

Ndërkohë lindjen e Lunës e kanë konfirmuar vetë ata, në një postim në Instagram, ku duket dora e të dyve që mbajnë gishtat e vogëlushes së sapo ardhur në jetë. 

S'i mban dot lotët nga gëzimi! Mami Kiara ndan foton e Luizit

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH