Showbiz

Si e shohin banorët lojën e Liam? Ja si e komentojnë ata (Video)

Shkruar nga Liberale

Si e shohin banorët lojën e Liam? Ja si e komentojnë ata (Video)

Liami i cili u bë pjesë e shtëpisë për herë të dytë, së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndodhive dhe diskutimeve të shumta të krijuara në shtëpi.

E teksa orët e para të mëngjesit disa prej banorëve kanë qëndruar në oborr, kanë biseduar paksa lidhur me lojën e konkurrentit.

‘Grupi’ i Julit shprehet se Liami ka paraqitur dy anë të personalitetit të tij dhe se e shohin Liamin si një person provokues.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH