Showbiz

Sara Gjordeni mbron ndershmërinë e saj: Nuk quhesh k*rvë me 4 lidhje. Ju kanë paguar që të flisni keq për mua!

Shkruar nga Liberale

Sara Gjordeni mbron ndershmërinë e saj: Nuk quhesh k*rvë me 4

Sara Gjordenika shpërthyer sërish në rrjet. Duket se ish-Miss nuk po gjen qetësi.

Së fundmi Sara me anë të disa statuseve në “Instagram” ka shpërthyer ndaj komenteve negative duke shkruar që nuk duron dot më termat e përdorur për të dhe se shumë persona janë paguar për të folur keq për të.

Sara gjithashtu ka përmendur babain e saj duke thënë se ai flet me atë gjuhë të shëmtuar pasi nuk ka jetuar kurrë më të.

Modelja e ka vazhduar më tej postimin e saj duke sqaruar që marrëdhëniet e Bardhit me menaxherin e tij nuk i ka prishur Sara dhe se tani e tutje për kë do që do të përbaltë emrin e saj do të ketë përgjegjësi ligjore.

Statuset e Sara Gjordenit:

Sara Gjordeni mbron ndershmërinë e saj: Nuk quhesh k*rvë me 4

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH