Showbiz

"Sapo filluam, prisni!" Gjëra të bukura po vijnë nga dyshja Ilnisa-Julia! Për çfarë bëhet fjalë? (Foto)

Shkruar nga Liberale

"Sapo filluam, prisni!" Gjëra të bukura po vijnë nga

Ilnisa dhe Julia janë dy ish-konkurrente të formatit ‘BBV3’ të cilat mbrëmjen e sotme janë bërë së bashku. Ka qenë Ilnisa e cila ka postuar një fotografi me aktoren teksa përbri shkruan: Sapo filluam, prisni…

"Sapo filluam, prisni!" Gjëra të bukura po vijnë nga

Menjëherë kjo fotografi është postuar dhe nga Julia e cila e ka shoqëruar me një ‘emoji’ që shkel syrin.

"Sapo filluam, prisni!" Gjëra të bukura po vijnë nga

Çfarë planesh po thurin vallë? Kjo mbetet për t’u parë…

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH