Showbiz

Romeo Veshaj shfaqet i përlotur në oborr, Heidi: Do jem e padukshme për ty

Shkruar nga Liberale

Romeo Veshaj shfaqet i përlotur në oborr, Heidi: Do jem e padukshme

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci po vazhdojnë të kenë një krisje në raportin e tyre.

Ata deklaruan ndarjen e tyre përfundimisht në spektaklin e së shtunës, ndonëse arsyet ishin akoma të paqarta.

Teksa kanë biseduar gjatë këtyre ditëve, të njëjtit nuk kanë arritur akoma në një pikë, sa për të bërë të qartë edhe për publikun.

Bukuroshja e njohur në një moment i thotë prezantuesit që do ta lë dhe se do të bëhet e padukshme për të.

“Do jem e padukshme për ty,ta lehtësoj sa më shumë. Ndarje tamam, qëndrim, secili gjërat e veta. Je i lumtur”, u shpreh ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Romeo në anën tjetër theksoi se Heidi ka dalë jashtë parashikimeve të tij.

Ai madje u shfaq edhe i përlotur, në një gjendje jo edhe aq të mirë emocionale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH