Showbiz

Romeo dhe Heidi i shprehin dashurinë me 'lot' njëri-tjetrit: E bëj se të dua....

Shkruar nga Liberale

Romeo dhe Heidi i shprehin dashurinë me 'lot' njëri-tjetrit:

Romeo dhe Heidi vetëm pak më parë kanë folur për debatet e tyre, ku dhe nuk i kanë mbajtur dot lotët. Teksa i kanë thënë “të dua” njëri-tjetrit, nuk i kanë mbajtur dot lotët dhe Romeo është shprehur se nuk dëshiron që Heidi të qajë.

Romeo: Nuk dua të jem unë motivi që ti qan zemër, jo nuk e dua. Unë se them dot mendimin tim…jo shpirti nuk dua të jem unë ai që ti të qash

Heidi: Ti më bën për të qesh

Romeo: Nëse të kam bërë presion të kërkoj falje

Heidi: Mos fut këto terma, sinqerisht e kam

Romeo: Çfarë shikoj unë është e vërtetë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH