Showbiz

FOTO/ Rënia e Egla Cenos! Aktorja reagon pas incidentit, tregon se çfarë i ndodhi: Kam dëmtuar…

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Rënia e Egla Cenos! Aktorja reagon pas incidentit, tregon se

Fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother VIP” Egla Ceno, përfundoi në spital pas incidentit gjatë fillimit të programit “Post Big Brother” mbrëmjen e kaluar.

Egla ka ndarë një foto në InstaStory ku sqaron se është rrëzuar dhe se po rikuperohet nga lëndimi që mori.
“Duke rikuperuar fund shpinën nga rënia në studion e ‘BBV3’.Na mori të keqen edhe syri keq”, shkruan ajo. Më herët u publikuan edhe foto, të Eglës nga spitali.

FOTO/ Rënia e Egla Cenos! Aktorja reagon pas incidentit, tregon se

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH