Showbiz

"Plakë e ndyrë!" Françeska ofendon rëndë Eglën. Çfarë ndodhi midis tyre? (Vdeo)

Shkruar nga Liberale

"Plakë e ndyrë!" Françeska ofendon rëndë

Dita e sotme ka nisur me debate për banorët e shtëpisë së ‘BBV3’.

Ka qenë Egla dhe Françska të cilat janë përfshirë në një debat të ashpër me njëra-tjetrën teksa debati ka agravuar dhe ato kanë nisur ofendimet ndaj njëra-tjetrës.

Shkak siç duket janë bërë peshqirat e trupit dhe që Françeska i ka larë me 30 gradë.

Françeska: Çfarë nuk shkon me ty? Kujt i thua pise? Kujt i thua pise ti mi? A je në terezi se çfarë po thua?

Egla: Je një zhulse! Peshqirat e trupit me 30 gradë? Më hap rrugën zhulse.

Françeska: U bëre ti të më thuash zhulse? Plak e ndyrë.

Egla: Ik mi pise, zhulse, mos i prek peshqirat!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH