Showbiz

Pak para intervistës, Egla një mesazh “të koduar” për Erjolën

Shkruar nga Liberale

Pak para intervistës, Egla një mesazh “të koduar”

Mbrëmjen e djeshme në “Top Arena” ishte e ftuar fituesja e edicionit të tretë të “BBV”. Mirëpo lajmin që do të jetë e ftuar në emision e bëri dhe vetë aktorja nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj personale të Instagram-it.

Nëpërmjet videos së shpërndarë prej saj, aktorja shprehet se mezi po pret të bëhet pjesë e emisionit dhe mezi pret të takojë disa njerëz që ka kohë pa i parë, siç duket ky ishte një mesazh i koduar për moderatoren Erjola Doçi.

“Po përgatitem që sonte të jem te Top Arena, dhe që mezi po pres të jem të takoj ca njerëz që kam kohë pa i parë, dhe sidomos një prej tyre që është dhe prezantuese. Erjolën! Më prit lali se erdha, të intervistohemi sonte”, shprehet Egla.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH