Showbiz

Pak orë para NATËS SË MADHE, kush është fituesi i “BBV3” sipas Lori Hoxhës? (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Pak orë para NATËS SË MADHE, kush është fituesi i

Mbrëmja e sotme pritet të jetë me shumë surpriza që do të mbahen mend gjatë, pasi do të jetë mbrëmja që do të shpallet fituesi i edicionit të tretë të “BBV3”.

Rikujtojmë që 5 finalistët për mbrëmjen e nesërme janë: Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni, të cilët janë pretendentë për çmimin e madh.

Teksa ka krijuar një pyetësor, Lori Hoxha ka marrë një pyetje prej ndjekësve, lidhur me fituesin e këtij edicioni.

“Kush është fituesi i “BBV3” për ty?”- u pyet ajo. “Top Channel dhe e gjithë skuadra që krijon magji për hir të të krijuarit magji!”- u përgjigj Lori duke mos  specifikuar asnjë emër.

Pak orë para NATËS SË MADHE, kush është fituesi i

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH