Showbiz

Oriola Marashi ndez rrjetin! Modelja ekspozon format, shfaqet e "veshur" vetëm me petale trëndafilash (foto)

Shkruar nga Liberale

Oriola Marashi ndez rrjetin! Modelja ekspozon format, shfaqet e

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ‘ka ngritur temperaturat’ në Instagram me serinë më të re të fotografitëve të saj, duke u shfaqur më provokative se kurrë.

Oriola, e cila njihet për guximin dhe stilin e saj të veçantë, ka publikuar disa imazhe ku shihet në një vaskë me ujë, krejtësisht e zhveshur dhe e mbuluar vetëm me petale të trëndafilave, duke i lënë pak vend imagjinatës.

Oriola Marashi ndez rrjetin! Modelja ekspozon format, shfaqet e

Fotografitë kanë bërë bujë të madhe në rrjetet sociale, ku komentet dhe pëlqimet kanë vërshuar nga të gjitha anët, mbi paraqitjen e saj tejet seksi.

Oriola vazhdon të tregojë se është jo vetëm një ndër emrat më të njohur në botën e modës në Shqipëri, por edhe një figurë që di të ndërlidhë guximin me artin në mënyrën më të bukur të mundshme.

Ky sesion fotografik është vetëm një tjetër dëshmi e asaj se sa e guximshme dhe e lirë në shprehjen e vetvetes është Marashi, e cila është bërë një ikonë e modës.

Oriola Marashi ndez rrjetin! Modelja ekspozon format, shfaqet e

E dashur nga publiku për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe se si përqafon trendet më të fundit të modës, Oriola Marashi vë në pah edhe njëherë talentin e saj për të krijuar imazhe që mbeten në kujtesën e ndjekësve të saj për kohë të gjatë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH