Showbiz

Nuk pritej, një tjetër personazh i njohur pritet t’i bashkohet shtëpisë së BBV

Shkruar nga Liberale

Nuk pritej, një tjetër personazh i njohur pritet t’i bashkohet

Ky edicion i Big Brother VIP ka ardhur me shumë ndryshime dhe një ndër to është numri i madh i banorëve që kanë hyrë në shtëpi.

Aktualisht në shtëpi ndodhen 23 banorë dhe pritet të hyjnë të tjerë.

Bëhet fjalë për artistin dhe fotografin e famshëm Soni, ose siç të gjithë e njohim nga rrjetet sociale Sonny K Elson.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH