Showbiz

“Mizerje nuk përfaqëson gruan shqiptare”, Egla dhe Julia debatojnë rëndë

Shkruar nga Liberale

“Mizerje nuk përfaqëson gruan shqiptare”, Egla dhe Julia

Mbrëmjen e kësaj të enjteje, Julia dhe Egla kanë ndezur sërish debate me ofendime të rënda.

Dy aktoret duket që nuk e simpatizojnë njëra-tjetrën dhe në shtëpinë e “BBV” do i gjejmë gjithmonë duke debatuar, por sot kanë kaluar limitet.

Teksa i thotë se nuk mund të përfaqësojë një grua shqiptare figura e saj, Julia e ofendon Eglën duke e quajtur ‘copë mishi me dy sy’.

Pjesa tjetër e debatit, vijon gjithashtu me ofendime për të cilat produksioni nuk ka bërë vërejtje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH