Showbiz

'Martohet' një çift tjetër në "BBV", Egla i “celebron”: Mund ta puthësh nusen

Shkruar nga Liberale

'Martohet' një çift tjetër në "BBV",

Pasditja e kësaj të marte në Big Brother VIP ishte romantike për Sarën dhe Bardhin.

Ata kaluan kohë në vaskë, ndërsa banorët e tjerë u kujdesën për ta duke ‘zbukuruar’ ambientin dhe duke i shërbyer verë.

Madje Egla ka ‘celebruar martesën’ mes çiftit, e finalizuar me një puthje.

“Do ti Sara të martohesh me Bardhin, ta nderosh ta respektosh në të mirë e në të keq derisa vdekja të ju ndajë. A do ti Bardhi ta marrësh Sarën për grua në të mirë e në te keq derisa vdekja t’ju ndajë. Mund ta puthësh nusen”-tha Egla, ndërsa përgjigjja e çiftit ishte “Po”.

Sara është një prej konkurrenteve që është në nominim sonte dhe tha se ndihet e rrezikuar, prandaj po kalon më shumë kohë me Bardhin. Madje i la edhe ‘porosi’ sesi të sillej.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH