Showbiz

“Luna ka 3 orë që qan”, Kiara “qan” hallin e saj me ndjekësit dhe kërkon ndihmë (FOTO)

Shkruar nga Liberale

“Luna ka 3 orë që qan”, Kiara “qan” hallin e

Kiara Tito po shijon pushimet ndryshe këtë verë, si mama. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit në instagram një hall të saj, teksa kërkon edhe kēshilla.

Kjo pasi duket se Luna Mari Ejlli ka nisur të qajë prej 3 orësh dhe shumë komentues i kanë sugjeruar çfarë të bëjë.

Në storyn pasardhës Kiara ka zbuluar se në fakt Luna Mari e ka gjetur ilaçin e saj dhe bëhet fjalë për Luizin. Ndërsa në një tjetër story ndjekësit i sugjerojnë që t'i japë kamomil në mënyrë që e vogla të qetësohet.

“Luna ka 3 orë që qan”, Kiara “qan” hallin e

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH