Showbiz

Loredana ndan një FOTO intime me Karimin, shfaqet e ulur në wc teksa futbollisti...

Shkruar nga Liberale

Loredana ndan një FOTO intime me Karimin, shfaqet e ulur në wc teksa

Romanca e reperes shqiptare, Loredana me futbollistin e njohur gjerman Karim Adeyemi ka patur që prej fillimit interes të lartë publik.

Dyshja janë mjaft aktiv dhe nuk i lënë fansat e tyre kurioz. Ata publikojnë herë pas here foto dhe momente speciale bashkë.

Ditët e fundit çifti ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar pushimet dhe nuk ka munguar edhe një foto e pazakontë.

Loredana ka ndarë një moment mjaft intim nga tualeti, ku partneri i saj po lan dhëmbët, ndërsa reperja shihet e ulur në ëC. Kjo ka qenë foto që ka marrë më shumë vëmendje nga albumi i pushimeve.

Loredana ndan një FOTO intime me Karimin, shfaqet e ulur në wc teksa

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH