Showbiz

Kënga që bëri bujë në ‘BBV3’/ Irkenc Hyka: Herën tjetër ta bëjë hapjen me mua

Shkruar nga Liberale

Kënga që bëri bujë në ‘BBV3’/ Irkenc Hyka:

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Big Brother Radio” kanë qenë artisti i njohur Irkenc Hyka i cili ka treguar më shumë detaje lidhur me këngën ‘Lumi Une’, tashmë kjo këngë e kthyer në një trend.

Kënga e realizuar për nusen të cilës iu dedikua në dasmë, është një trend i cili u realizua dhe mbrëmjen e djeshme nga moderatori Ledion Liço dhe isha-banorët e ‘BBV3’ në hapje të ‘Prime-it’.

Ja çfarë tha Irkenci pas asaj ‘performance’:

"Më bëri habi sa bukur e kërcente Ledioni. Unë nuk po e shihja sepse isha babysitter part-time edhe kur e ktheva tek aplikacioni ishte interesante dhe shumë e bukur si gjë. Nuk e prisja fare që të vinte Ledioni me këngën ‘Lumi Une’ që këndon halla ime. Shumë bukur por herën tjetër duhet ta bëjë hapjen me mua aty."

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH