Showbiz

"Heidin e kam NUSE unë o gjigant", Romeo përplaset me Lidin, gjesti që bëri aktori para banorëve (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

"Heidin e kam NUSE unë o gjigant", Romeo përplaset me Lidin,

Lidi që prej momentit që u bë pjesë e formatit të Big Brother Vip, kishte një marrëdhënie të mirë me çiftin Heidi-Romeo por edhe me Eglën.

Duket se së fundmi shoqëria e tyre u kris, pasi banori dhe Romeo janë përplasur me njëri-tjetrin.

Ditën e sotme Lidi dhe Romeo kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin. 

Pjesë nga biseda: 

“Në qoftë se ma bën Egla mua, ashtu ta bën dhe Heidi ty? Apo jo? Ashtu i bie?”– pyeti Liami.

Romeo i kthehet: Heidin e kam nuse unë o gjigant", teksa prej gjesteve të banorit la të kuptohej se i tha Lidit "qepe".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH