Showbiz

Heidi paralajmëron Fationin: Po ndodhi dhe njëherë e ke pisk punën!

Shkruar nga Liberale

Heidi paralajmëron Fationin: Po ndodhi dhe njëherë e ke pisk

Heidi dhe Fation kohëve të fundit janë parë tepër të shoqëruar me njeri-tjetrin. Por gjatë ditës së sotme, ata janë shfaqur me një debat të ashpër mes tyre.

Sipas Fationit, Heidi e përdor në mënyrë ‘të keqe’ respektin që ai jep ndaj saj.

‘Respektin e keqpërdor?Të vish ti me atë llojë arrogance të më bësh mua? Mua? Jo Fation , nuk ndodh!’- iu kthye Heidi, po ndodhi dhe njëherë e ke pisk punën!

‘S’ishte shenjë arrogance por ishte çështje mërzie’- i kthehet Fationi.

I gjithë ky debat ka filluar nga Fationi, i cili me tepër sinqeritet i ka kërkuar Heidit të bëjë sikur ai nuk ekziston në shtëpi nëse ajo e keqpërdor respektin e tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH